Inteligentní domácí zahrádka

agrilution plantCube
agrilution plantCube
Zdroj: Osram
21.06.2017 | Obchodní tisk, Obecný tisk

PlantCube je inteligentní modul pro vegetaci, v němž lze pěstovat salát, zeleninu a bylinky v každé domácnosti, a to bez ohledu na podnebí nebo aktuální počasí. Díky optimalizované LED technologii OSRAM a dalším inovacím mohou nyní dokonce i uživatelé nemající pražádné zkušenosti v zahradničení úžasně zvýšit svou úrodu.

agrilution plantCube
agrilution plantCube
Zdroj: Osram

Speciálně vyvinutá řešení osvětlení totiž mohou stimulovat a řídit růst rostlin a jsou určena pro pěstování rostlin ve sklenících nebo v prostorách budov. Speciální LED technologie je použita i v „domácí zahrádce“ plantCube. Inteligentní zařízení dokáže identifikovat zasazená semena a automatickou regulací teploty, zalévání a osvětlení zajistí optimální prostředí k jejich růstu.

PlantCube je start-upovým projektem, který společnost OSRAM podpořila díky své kompetenci v oblasti speciálního osvětlování rostlin.

Obrazová galerie

agrilution plantCube
Zdroj: Osram
agrilution plantCube
Zdroj: Osram

O SPOLEČNOSTI OSRAM

Společnost OSRAM se sídlem v Mnichově je předním výrobcem světelných zdrojů a svítidel na světě a její historie se započala již před více než 100 lety. Portfolio zahrnuje high-tech aplikace založené na technologii polovodičů, jako je infračervené nebo laserové osvětlení, inteligentní a propojená osvětlovací řešení v budovách a městech. Společnost OSRAM měla na konci fiskálního roku 2015 (30. září) celosvětově 33 000 zaměstnanců a v daném fiskálním roce vygenerovala obrat téměř 5,6 miliard eur. Společnost je registrována na burzách ve Frankfurtu a v Mnichově (ISIN: DE000LED4000; WKN: LED 400; trading symbol: OSR). Další informace jsou k dispozici na www.osram.com.

Kontaktní osoby pro média

Ing. Ellen Benešová

ebenesova@osram.czT: +420 272 118 873
F: +420 272 118 851

Kanály RSS společnosti OSRAM
pro tisk

LED Floater Headline