Systémy řízení osvětlení značky OSRAM – světlo v novém rozměru

Řízení osvětlení znamená mnohem více než používání senzorů pohybu. Jedná se o optimální propojení uživatelských rozhraní, řídicích jednotek, senzorů denního světla a pohybu a elektronických předřadníků, a cílem je mnohem více.

Rostoucí výdaje za energie si přímo říkají o efektivní osvětlovací řešení. Přísnější předpisy, mezi než patří například EPBD (Směrnice o energetické účinnosti budov), lze snáze splnit s pomocí řídicích systémů zaměřených na konkrétní aplikace. Řízení osvětlení společnosti OSRAM toto všechno umožňuje, zvláště při použití inteligentních senzorů. Profesionální řízení osvětlení přináší také zřetelné odlišení od konkurence – a sice ve formě stimulujícího osvětlení, které nejen šetří energii, ale především povyšuje nakupování na nový druh zážitku. Nebo také díky vytváření různých světelných nálad, díky nimž se hosté v restauraci cítí jako doma.

Objevujte nové možnosti osvětlování a úspory energie

Nahlédněte hlouběji do profesionálních řešení řízení osvětlení společnosti OSRAM. Prozkoumejte nové možnosti jak pro sebe, tak pro své zákazníky a zaměstnance. Můžete využít naše hluboké know-how mezinárodního poskytovatele řešení a dodavatele pro malé i nejrozsáhlejší projekty v oboru osvětlování i naše na budoucnost zaměřené produkty – jsme předním světovým výrobcem zaměřeným čistě na osvětlování. Nástroje řízení osvětlení značky OSRAM umožňují vytváření na míru připravených, energeticky úsporných a inovačních osvětlovacích řešení – od zařízení pro jedinou místnost až po integrovaná řešení pro rozsáhlé budovy.

Oblasti použití

Pro nejrůznější způsoby použití dokonale sladěný systém řízení osvětlení, s expertními znalostmi a příklady projektů.

Sortiment výrobků

Přehled celého sortimentu výrobků pro LMS. Znalosti pro experty. S uceleným informačním obsahem a funkčními vysvětlivkami pro jednotlivé komponenty.

Komunikační standardy

Vždy aktuální informace o nejrůznějších vlastnostech, možnostech a nabídkách standardů pro řízení osvětlení, například DALI.

Novinky

Nejmodernější řešení pro řízení osvětlení. Nové produkty, komponenty a technologie: vždy nejnovější informace se zprávami OSRAM.

Katalog výrobků systémů řízení osvětlení

Inovativní řešení se systémy řízení osvětlení
LED Floater Headline