Cyklistické svítilny LEDsBIKE značky OSRAM: viditelnost, účinnost a multifunkčnost.

svítilny pro jízdní kola

Nové a účinné cyklistické svítilny LEDsBIKE značky OSRAM zajišťují lepší viditelnost a nápadnost cyklisty na vozovce.

LEDsBIKE - V rámci svého nového portfolia produktů pro jízdní kola uvádí OSRAM na trh tři řady účinných cyklistických svítilen. Všechny tři přední svítilny i zadní svítilna jsou schváleny podle směrnice StVZO a pracují na baterie nebo dobíjitelné baterie – není již tedy třeba používat dynamo. 

Tyto cyklistické LED svítilny jsou velmi účinné a trvanlivé a zajišťují lepší viditelnost a nápadnost cyklisty na vozovce. Díky moderní LED technologii jsou tyto svítilny odolné proti vnějším vlivům, například úderům a vibracím. 

OSRAM nabízí svítilny LEDsBIKE ve čtyřech různých provedeních s tím, že svítilny s dobíjitelnou baterií jsou ideální pro široký rozsah typů použití, od turistiky po městskou cyklistiku.

Přehled pro řadu svítilen pro jízdní kola LEDsBIKE

  • FX70: jedna z nejvýkonnějších a nejlehčích cyklistických LED svítilen na trhu s integrovaným celodenním svícením – pro náročné a sportovní cyklisty.
  • FX35: mimořádně kompaktní, lehká cyklistická LED svítilna se třemi úrovněmi jasu umožňující snadné přechody mezi městskými a terénními trasami a mezi různými denními dobami
  • FX10: multifunkční cyklistická svítilna, která je v případě potřeby ideální i jako ruční svítilna
  • RX2: zadní LED svítilna zajišťující dobrou viditelnost z velké vzdálenosti
Sabine Spitzová

Novou řadu cyklistických svítilen testovala olympijská vítězka a mistryně světa Sabine Spitzová:

Sabine Spitzová: "Jako pro profesionálku je pro mne velmi důležité mít v noci v neosvětlených prostředích spolehlivé osvětlení. Odolnost a dobré osvětlení bezprostředního okolí jsou dva faktory, které jsou pro mě jako pro profesionální cyklistku důležité, a nové cyklistické svítilny OSRAM obě tato kritéria splňují. S až 70 luxy poskytují svítilny OSRAM LEDsBIKE největší intenzitu světla a díky tomu jsou správnou volbou pro jízdu v náročném terénu, na nerovném povrchu nebo po neosvětlených silnicích."

LED Floater Headline