KREIOS: úsporná a všestranná svítidla pro zábavní účely vybavená LED technologií

Projektory Kreios

KREIOS - úsporná LED svítidla značky OSRAM nabízí široké spektrum kreativních možností použití pro účely zábavy a kultury, společenských akcí a architektonického osvětlení. Tato vysoce výkonná produktová řada toho nabízí opravdu mnoho: flexibilní obrazové LED projektory KREIOS G1 a odolná a velmi všestranná LED svítidla KREIOS SL a KREIOS FL.

Gobo projektor KREIOS G1 promítá názvy značek, loga a další zprávy s pomocí standardních nebo individuálně vytvořených gob, KREIOS SL s nastavitelnou šířkou světelného svazku je vhodný pro široké spektrum osvětlovacích potřeb a KREIOS FL zajišťuje optimální osvětlení velkých pracovních ploch.

Objevte sami všechny výhody produktové řady KREIOS LED: údaje o výrobcích, způsoby použití, otázky a odpovědi - vše stručně a přehledně.

KREIOS G1

KREIOS G1 – tento úsporný LED projektor je vhodný pro široké spektrum použití. Toto svítidlo promítá názvy značek, loga a další zprávy na stěny, podlahy a další objekty s pomocí gob. Mimořádný účinek: vysoká úroveň jasu a vynikající ostrost.

Kalkulační nástroj pro KREIOS

Šetřete náklady se svítidly OSRAM KREIOS FL a KREIOS SL

Speciální světelné zdroje: vyhledávání distributorů

LED Floater Headline