CineEurope 2015: OSRAM prezentuje novou generaci světelných zdrojů XBO

Výbojky XBO od OSRAM přinášejí světlo na velká plátna po celém světě.
22.06.2015
Použití:  Efektivní osvětlení, Zábavní sektor, Projektové systémy, Studia, Pódia, Televizní osvětlení
Technologie:  HID, Nízkotlaké výbojky
Cílová skupina:  Veřejnost

CineEurope 2015: OSRAM prezentuje novou generaci světelných zdrojů XBO

Vedle rozsáhlého portfolia světelných zdrojů pro kinoprojekci představuje OSRAM na letošním CineEurope novou generaci proslulých výbojek XBO: Od 22. června do 25. června 2015 se budou návštěvníci Barcelony moci u stánku OSRAM seznámit s novými XBO Xtreme Life s lepším výkonem. Výbojky XBO přinášely skvělé emoce na stříbrném plátně po více než šest desetiletí ‒ v roce 1984 získal xenonový světelný zdroj s krátkým obloukem dokonce Oscara v kategorii osvětlení. Současná verze získává body díky výrazně lepšímu výkonu s ohledem na dobu životnosti, svítivost a provozní hodiny.

XBO Xtreme Life: světelné zdroje pro kino-projekci s delší životností a mimořádně jasným světlem

Díky speciálnímu ošetření elektrod bylo možné prodloužit provozní hodiny nových výbojek XBO 2 kW až o 30 % na přibližnou životnost až 3 300 hodin ‒ proti tomu zůstávají dřívější světelné zdroje výrazně pozadu. Delší životnost je rovněž spojena s úsporou nákladů, protože se snižuje potřeba údržby a častých výměn výbojek. Speciální ošetření elektrod také zajišťuje nízkou ztrátu jasu v průběhu životnosti výbojky. Světelné zdroje Xtreme Life dále nabízejí konstantní teplotu chromatičnosti 6 000 Kelvinů po celou dobu životnosti. OSRAM dodává  světelné zdroje pro kinoprojekci ve verzích 1 200 až 6 500 wattů pro digitální projektory předních výrobců.

Výbojky XBO od OSRAM přinášejí světlo na velká plátna po celém světě

Výbojky XBO od OSRAM dostávaly filmové hvězdy do záře reflektorů na stříbrném plátně více než šedesát let. Pravděpodobnost, že při vaší návštěvě kina promítá snímek na plátno výbojka XBO od OSRAM, je velmi vysoká, protože přibližně jedno ze tří kin v současné době používá k promítání technologii OSRAM.

Navštivte nás na CineEurope v našem výstavním stánku od 22. června do 25. června 2015 v Mezinárodním kongresovém centru Barcelona a seznamte se blíže s rozsáhlým portfoliem OSRAM v oblasti osvětlování pódií a událostí (CCIB).

Informace o výstavě a stánku

CineEurope 2015
Místo konání:
Mezinárodní kongresové centrum Barcelona, Španělsko
Datum: 22. až 25. června 2015
Stánek OSRAM: číslo 207

Novinkové kanály RSS
společnosti OSRAM

Kalendář
akcí 2015

LED Floater Headline