ARRI-/OSRAM-Award 2015 pro portugalský film HORSE MONEY

ARRI-/OSRAM-Award 2015: Hans- Joachim Schwabe, generální ředitel společnosti OSRAM Specialty Lighting, předává výherní certifikát produkčnímu vítězného filmu, Abel Ribeiro Chavesovi.
09.07.2015
Použití:  Zábavní sektor, Studia, Pódia, Televizní osvětlení
Technologie:  neurčeno
Cílová skupina:  Veřejnost

Prezentace ceny ARRI-/OSRAM-Award na Filmovém festivalu v Mnichově: "HORSE MONEY" je vítězem v kategorii "Nejlepší zahraniční film"

Minulou sobotu, 4. července 2015, na mnichovském filmovém festivalu, již potřetí, zástupci společností ARRI a OSRAM Specialty Lighting, společně předali cenu za nejlepší zahraniční film. Vyhrál ji portugalský film HORSE MONEY (CAVALO DINEIRO) režiséra Pedra Costy produkovaný Abelem Ribeiro Chavesem.

V letošním roce byl opět filmový festival v Mnichově zakončen v Carl Orff Hall v Gasteigu řadou ocenění pro nejúspěšnějších filmy festivalu. Cena za nejlepší zahraniční film byla předána Hans - Joachimem Schwabem, generálním ředitelem společnosti OSRAM Specialty Lighting, a Jörgem Pohlmanem ze společnosti ARRI.

"OSRAM s filmovým průmyslem úzce spolupracuje již po mnoho let. Naše výrobky nejsou používány pouze za účelem správně nasvítit herce, ale slouží také k promítání filmů na plátna kin. Rádi jsme letos znovu filmaře podpořili touto cenou," řekl pan Schwabe po slavnostním ukončení. Nezávislá tříčlenná porota vybrala portugalský film HORSE MONEY (CAVALO DINEIRO) jako nejlepší z dvanácti nominací. Ocenění má hodnotu 50 000 eur.

Obě společnosti, tj. OSRAM, jako osvětlovací a projekční expert, i ARRI. jako specialista na profesionální kamerovou a osvětlovací techniku, byly již v minulosti při několika příležitostech oceněny cenou Oscar za své služby filmovému průmyslu.

ARRI/OSRAM Award 2015: dojmy ze slavnostního předávání cen

Abel Ribeiro Chaves, producent filmu HORSE MONEY
ARRI/OSRAM Awards 2015
Vítězové a členové poroty ARRI/OSRAM Awards

Novinkové kanály RSS
společnosti OSRAM

LED Floater Headline