Elektronické předřadníky OSRAM – dokonalá kombinace pro energeticky úsporné osvětlení s dlouhou životností

Připravené na budoucnost díky zkušenostem s více než 800 milióny nainstalovaných kusů

Použijte dnes, co vyžaduje zítřek. Nové a inovační systémy s nejširšími možnostmi použití. Příklad: proměnlivá hodnota světelného toku na stejném svítidle. Tím se sníží na polovinu počet typů svítidel a zjednoduší práce s osvětlovacími tělesy pro OEM výrobce, obchodníky i uživatele.

Dokonalá kombinace

Můžete očekávat víc než jen předřadník – můžete očekávat dokonalý systém. Společnost OSRAM může jako jeden ze dvou předních světových výrobců elektronických předřadníků a světelných zdrojů nabídnout dokonale sladěnou a nepřekonatelnou kombinaci těchto výrobků. Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, můžete se spolehnout, že máme ideální řešení.

Výhody pro vás

  • Mimořádná energetická účinnost systému osvětlení
  • Maximální provozní spolehlivost v systému
  • Nejmodernější vybavení
  • Snadná instalace
  • Elektronické předřadníky, světelné zdroje a služby z jediného zdroje
  • Shoda s nejnovějšími předpisy a připravenost na chystané normy

Spolehlivost

Pokud se spolehnete na elektronické předřadníky OSRAM, můžete očekávat vysokou energetickou účinnost a snížené náklady. Mimořádnou spolehlivost výrobků prověřily roky používání. Přesné údaje o teplotě a životnosti dodávají projektantům pocit jistoty. I v aplikacích v náročných teplotních podmínkách dochází pouze k minimu selhání elektronických předřadníků v tělesech s dlouhou dobou provozu.

Funkčnost elektronických předřadníků OSRAM výrazně převyšuje standard trhu, který je 50 000 hodin při maximálně 10% poruchovosti. Díky své vysoké spolehlivosti jsou elektronické předřadníky OSRAM volbou číslo jedna nejen pro přední výrobce osvětlovacích těles, ale i pro renomované velké uživatele na celém světě.

 

Možné úspory energie

Dosud nainstalované elektronické předřadníky OSRAM snižují každoročně emise CO2 zhruba o 10 mil. tun . Když přejdete na spolehlivé stmívatelné elektronické předřadníky a systémy řízení osvětlení, můžete ušetřit až 90 kilogramů CO2 ročně.

Odhaduje se, že instalací nejmodernějších elektronických systémů řízení a regulace osvětlení by bylo možné na celém světě ročně snížit množství emisí CO2 až o 160 mil. tun.

Záruka? Až osm let!

Naši zákazníci v nás vkládají svou důvěru a my jim na oplátku poskytujeme několikaleté záruky. Na všechny elektronické předřadníky OSRAM se vztahuje základní tříletá záruka. Pokud jsou v provozu v kombinaci se světelnými zdroji od společnosti OSRAM, záruka se prodlužuje až na osm let.

Novinky

Nejžhavější novinky o elektronických předřadnících, technických normách, nových výrobcích, technologiích a výzkumu. Buďte v obraze s novinkami o elektronických předřadnících od společnosti OSRAM.

Technické informace

Společnost OSRAM nabízí elektronické předřadníky pro zářivky, kompaktní zářivky, LED moduly, nízkonapěťové halogenové žárovky a vysoce výkonné výbojky. Seznamte se podrobněji s provozem, oblastmi použití a výhodami elektronických předřadníků.

Udržitelný rozvoj ve společnosti OSRAM

LED Floater Headline