Akce

Akce, veletrhy a obchodní a průmyslové výstavy – společnost OSRAM prezentuje své výrobky na celé řadě různých akcí a navíc sama pořádá tzv. road show. Seznamte se s některými z nich!

Kalendář akcí 2015

Kalendář akcí

Průběžně aktualizovaný kalendář akcí. Společnost OSRAM pravidelně představuje své nové výrobky a technologie na různých místech světa a tento kalendář vám nabízí přehled různých mezinárodních akcích s její účastí.

light+building 2014

Frankfurtský veletrh light+building je vlajkovou lodí odvětví osvětlení. Letos poprvé zde společnost OSRAM představí řešení osvětlení od OSRAM, Siteco a Traxon Technologies pod jednou střechou. Návštěvníkům veletrhu na ploše dvou tisíců čtverečních metrů v areálu Festhalle se představí nejnovější špičkové osvětlovací technologie. 

Prolight + Sound 2013

Nejvýznamnější veletržní událost: uvedení výrobku OSRAM KREIOS SL na trh. V sektoru výbojek budeme vystavovat další přírůstky do řady Sirius-HRI a rodiny Lok-it. Návštěvníci našeho stánku na frankfurtském veletrhu budou mít příležitost se setkat se zástupci našeho globálního odbytového a marketingového týmu a podělit se s nimi o názory na nejnovější výrobky, aplikace a inovace.

automechanika 2012

Seznamte se se špičkovými inovačními výrobky: výkonnými halogenovými žárovkami nebo nejnovější technologií LED pro interiérové i exteriérové osvětlení a osvětlení nákladních automobilů od OSRAM Automotive. Nechte se inspirovat zcela novými možnostmi použití a informujte se o nejprodávanějších řešeních na veletrhu automechanika 2012!

cinec 2012

Cinec je místem setkání všech, kdo se profesionálně zabývají pohyblivými obrazy. Na obchodní výstavě cinec 2012 společnost OSRAM představí své oceňované výbojky HMI, které splňují nejnáročnější požadavky filmového a televizního průmyslu. Tyto výbojky se dnes používají při výrobě filmů na celém světě – od Hollywodu až po Bollywood.

Udržitelný rozvoj ve společnosti OSRAM

Případové studie OSRAM

Vynikající referenční instalace po celém světě
LED Floater Headline