Průvodce výměnou žárovek pro motorová vozidla

Chtěli byste vyměnit světelné zdroje u svého vozidla, ale nevíte, který model je ten správný? Právě zde vám pomůže vyhledávač Vehicle Lamp Finder. Ať jezdíte s osobním nebo nákladním automobilem nebo motocyklem, tento nástroj za vás najde nejvhodnější světelné zdroje pro tlumená i dálková světla, mlhovky, blikače i další potřeby.

NOVINKA: nyní s modernizovaným sortimentem, vnitřním osvětlením a širokým výběrem příslušenství pro vaše vozidlo! Klepněte na obrázek výše a vyzkoušejte si populární nástroj OSRAM v novém designu.

Správné světelné zdroje pro vaše vozidlo – jednodušeji to nejde

Zadejte jen značku, model a typ svého vozidla a zobrazí se vám seznam vhodných světelných zdrojů značky OSRAM. Na vyhledávači Vehicle Lamp Finder je nejlepší to, že si můžete zvolit mezi standardními světelnými zdroji ORIGINAL LINE a inovačními produkty jako je například COOL BLUE INTENSE nebo NIGHT BREAKER UNLIMITED. Můžete tedy vybavit své vozidlo světelnými zdroji stejného typu, které jsou dokonale vzájemně sladěné. Podrobnosti o jednotlivých světelných zdrojích najdete v našem katalogu výrobků.

Galerie obrázků: Vehicle Lamp Finder

Najděte si vhodné světelné zdroje pro svůj nákladní automobil.
Najděte si vhodné světelné zdroje pro svůj motocykl.
Najděte si vhodné světelné zdroje pro vnitřní i vnější osvětlení.

Důležitá informace
Tato aplikace obsahuje pouze evropské modely vozidel. Ve výjimečných případech není možné poskytnout informaci o konkrétním světelném zdroji. Důvodem je velmi široká nabídka různých modelů a provedení. Za případné chyby nemůžeme ručit. V případě pochybností jsou rozhodující pokyny výrobce. Setkáte-li se s problémy, většina autorizovaných servisů vám pomůže najít vhodné řešení přímo pro vaše vozidlo a vaše konkrétní požadavky.

Automobilový speciál

Aplikace Osvětlení pro vozidla

Ty správné světelné zdroje pro vaše vozidlo
LED Floater Headline